دوره “یک قدم تا پزشکی”

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
فعلا رایگان!
دوره یک قدم تا پزشکی

سلام خدمت شما عزیزان

به دوره “یک قدم تا پزشکی” خوش اومدین.

منم مثل خیلی از شما عزیزان، تو سال کنکورم تمام تلاشم رو می‌کردم تا ترازم رو بالاتر ببرم. اوایل فکر می‌کردم مهمترین عامل موفقیت رتبه‌های برتر کنکور “ساعت مطالعه” بالاشونه. برای همینم خیلی سعی کردم که با درس خوندن بیشتر، ترازم رو بالاتر ببرم.

با افزایش ساعت مطالعه به مرور ترازم بهتر شد ولی هنوزم ترازم با نفرات برتر خیلی فاصله داشت. بعد از درجا زدن تو آزمون‌های بعدی، متوجه شدم که موفقیت تو کنکور به همین سادگیا هم نیست! کلی قلق داره که من هیچی ازش نمی‌دونم…

برای همینم شروع کردم به مطالعه مطالب مشاوره‌ای مجلات قلم‌چی ( میدونم مجلش خیلی تبلیغاتیه ولی ۱۰ سال پیش منابع آموزشی خیلی محدود بودن و تقریبا گزینه بهتری وجود نداشت). سعی کردم که تو هر آزمون یک یا چندتا از روش‌های رتبه‌های برتر رو پیاده کنم و بعد از حدود ۶ ماه با همون ساعت مطالعه قبلیم، ترازم حدود ۱۰۰۰ تا افزایش پیدا کرد و خداروشکر تونستم تو کنکور موفق بشم و به پزشکی دانشگاه تهران برسم.

تو این دوره میخوام راجع به همین مطالب صحبت کنم؛ یعنی نکاتی رو بهتون بگم که با همین ساعت مطالعه‌ای که دارید بتونید به تراز و درنهایت به رتبه بهتری برسید.

چرا یک قدم تا پزشکی؟

اسم این دوره رو به این علت “یک قدم تا پزشکی” گذاشتم چونکه خیلی وقتا فاصله شما تا رسیدن به پزشکی فقط یک قدمه! و اون قدم یادگیری اصول درس خوندنه.

متاسفانه خیلی از کنکوری‌ها حاضر نیستن ۵ درصد از زمان مطالعشون رو به جای درس خوندن، به یادگیری اصول درس خوندن اختصاص بدن و این یعنی تلاش غیراصولی که نتیجش چیزی جز شکست نیست.

تو این دوره میخوام شما رو با مهم‌ترین اصول کنکوری خوندن آشنا کنم. تمام مطالب این دوره کاربردی هستند و خودم به صورت عملی تمامشون رو امتحان کردم و نتیجه گرفتم.

مهمترین چیزی که از شما عزیزان میخوام، عملگراییه؛ یعنی کارهایی که بهتون میگم رو انجام بدین تا نتیجش رو کامل لمس کنید.

در صورتی که هرگونه مشکلی تو ثبت نام دوره داشتین با شماره ۰۹۰۳۱۲۳۷۹۹۷ در ارتباط باشید.

کتاب “یک قدم تا پزشکی” نسخه کاملتر و مکتوب این دوره است. برای تهیه بر روی تصویر زیر کلیک کنید:

کتاب یک قدم تا پزشکی

 

اسکرول به بالا